Головна  →  Про департамент  →  Управління контролю за благоустроєм
Управління контролю за благоустроєм

Керівник:  Перший заступник директора  Департаменту – начальник управління контролю за

благоустроєм Панчій Тарас Михайлович

Адреса: 03680, м. Київ, вул. Дегтярівська, 31 корпус 2

Телефон: (044) 489 3317

Е-пошта: control.blagodep@kievcity.gov.ua 

Основнi функцiї: визначені положенням про управління

Відділ інспектування

Керівник: Власенко Володимир Павлович

Тел.:  (044) 489 3140

Відділ аналізу благоустрою

Керівник: Цвігун Владислав Леонідович

Тел.:  (044) 489  3313

 

 

Витяг із Закону України «Про благоустрій населених пунктів»

 Стаття 41. Громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів

1. Громадський контроль у сфері благоустрою населених пунктів здійснюється громадськими інспекторами благоустрою населених пунктів згідно з положенням, яке затверджується спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

2. Громадські інспектори благоустрою населених пунктів:

1) беруть участь у проведенні спільно з працівниками органів державного контролю рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями та громадянами законодавства у сфері благоустрою населених пунктів;

2) проводять перевірки і складають протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів і подають їх органам державного контролю у цій сфері та правоохоронним органам для притягнення винних до відповідальності;

3) надають допомогу органам державного контролю у сфері благоустрою населених пунктів у діяльності щодо запобігання порушенням законодавства про благоустрій населених пунктів;

4) здійснюють інші повноваження відповідно до закону.

3. Результати громадського контролю за станом благоустрою територій підлягають оприлюдненню на зборах мешканців відповідної території та розгляду органами місцевого самоврядування в порядку, визначеному законодавством.

 

Оформлення контрольної картки

Для оформлення контрольної картки необхідно подати до Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища нижче перераховані документи:

1. Лист-звернення

2. Заявка на отримання контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою та його відновлення

Корисне посилання: види робіт щодо порушення благоустрою відповідно до пункту 15.3 "Основні види робіт" параграфу 15 Правил благоустрою міста Києва.

 

Витяг з Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київради від 25.12.2008 №1051/1051:

 19.3. Громадські інспектори благоустрою міста:

19.3.1. Беруть участь у проведенні спільно з працівниками органів державного контролю рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями та громадянами законодавчих актів у сфері благоустрою та цих Правил.

19.3.2. Проводять перевірки і складають протоколи про адміністративні правопорушення щодо порушень вимог законодавчих актів у сфері благоустрою та цих Правил і подають їх органам, уповноваженими розглядати справи про адміністративні правопорушення у порядку, передбаченому Кодексом України про адміністративні правопорушення та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють правовідносини у цій сфері.

 

 зразок посвідчення громадського інспектора

зразок посвідчення громадського інспектора

Версiя для друку

Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

 Громадські проекти 2019