КМДА Київська міська державна адміністрація


13 липня 2021

Спеціалісти комунальної ветклініки чіпували 24 домашні тварини, 23 – вакцинували від сказу, і близько трьох десятків зареєстрували

Спеціалісти комунальної ветклініки чіпували 24 домашні тварини, 23 – вакцинували від сказу, і близько трьох десятків зареєстрували

Цими вихідними у Святошинському районі в парку «Юність» проходила акція із популяризації дбайливого ставлення до домашніх улюбленців.

Фахівці КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» розповідали власникам про правильний догляд за тваринами, інформували щодо правил утримання в Києві.
А також безкоштовно вакцинували від сказу, проводили чіпування та реєстрували собак та котів у системі «Реєстр домашніх тварин».

Важливо, ідентифікація та реєстрація домашніх тварин давно є звичною практикою для багатьох європейських країн. У нашій державі це не досить поширене явище, але в Києві багато власників обізнані про важливість чіпування та реєстрації. Адже саме завдяки цій процедурі можна швидко знайти улюбленця, якщо він загубився.

Тож буквально за кілька годин роботи фахівцям муніципальної ветклініки вдалося чіпувати 24 домашні тварини, 23 – вакцинувати від сказу, і близько трьох десятків занести до реєстру домашніх тварин.

Анонси наступних акцій можна відслідковувати на офіційній сторінці комунального підприємства «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» у FacebookПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.