Головна  →  Новини  →  8 грудня 2021

У Києві демонтують незаконні пункти вторсировини

У Києві демонтують незаконні пункти вторсировини

 

У столиці демонтують пункти приймання вторинної сировини, що були розміщені без дозвільних документів. Працівники КП «Київблагоустрій» вже прибрали три великогабаритні металеві споруди, де власники облаштували пункти приймання вторсировини: на проспекті Науки, вулицях Іллєнка та Ползунова. Усі вони великогабаритні – кожна з них займала близько 20 квадратних метрів. Фахівці КП «Київблагоустрій» під час демонтажу застосували великогабаритну техніку –платформу-тягач.

«Особисто я вітаю наявність пунктів, де кияни можуть здати на переробку папір, пластик, скло. Вважаю, що їх має бути якнайбільше, адже це екологічно правильна історія. Але не в тому випадку, коли такі пункти стоять незаконно, самовільно захоплюють територію навколо, біля них місяцями не прибирається сміття, збираються люди з асоціальною поведінкою, розпивають спиртне та заважають мешканцям. Такі пункти часто облаштовують навіть біля шкіл, у дворах багатоповерхівок, у місцях, де проходить багато людей. Ми отримуємо безліч скарг від жителів столиці», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Офіційні пункти приймання вторинної сировини в Києві розміщені на інтерактивній карті ТОВ «Київміськвторресурси».

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

 Вакцинація літніх людей

 З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку