Головна  →  Новини  →  10 грудня 2021

Восени інспектори благоустрою внесли близько 9,5 тисячі приписів та склали понад 2 тисячі протоколів

Восени інспектори благоустрою внесли близько 9,5 тисячі приписів та склали понад 2 тисячі протоколів

 

За три місяці осені столичні інспектори благоустрою внесли близько 9,5 тисячі приписів та склали понад 2 тисячі адміністративних протоколів. Найбільше інспектори Департаменту міського благоустрою та районних держадміністрацій фіксували порушень щодо роботи МАФів, несвоєчасно вивезеного сміття та літніх майданчиків.

«Ми посилено готувались до зими. В інспекторів благоустрою було дуже багато роботи. Фіксували неприбрані літні майданчики, у яких завершився термін дії договорів: близько 3000 приписів та 25 протоколів. Літні тераси заважають комунальним службам чистити тротуар від снігу. Перевіряли зливостоки та відновлення тротуарів і доріг після розриттів. Традиційно багато зауважень до роботи МАФів: близько 3000 приписів та 500 адміністративних протоколів. Невчасно вивезене сміття також у «лідерах»: 600 приписів і понад 70 протоколів», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Протягом жовтня в місті тривав період посиленого прибирання та впорядкування міського простору. Під час комісійних виїздів у райони комунальним службам міста було надано до 230 протокольних доручень, виконання яких контролювали інспектори КП «Київблагоустрій».

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

 Вакцинація літніх людей

 З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку