Головна  →  Новини  →  17 грудня 2021

Восени демонтажні бригади прибрали з вулиць столиці до 2000 незаконних елементів благоустрою

Восени демонтажні бригади прибрали з вулиць столиці до 2000 незаконних елементів благоустрою

 

Столиця поступово звільняється від тимчасових споруд, автомагазинів, точок стихійної торгівлі, що розміщені без дозвільних документів. Незаконні елементи благоустрою засмічують території, загромаджують тротуари та заважають перехожим вільно пересуватися. За три місяці осені демонтажні бригади прибрали з вулиць Києва майже 2000 незаконних елементів благоустрою.

Восени бригади КП «Київблагоустрій» демонтували найбільше незаконних елементів благоустрою в Деснянському, Дарницькому та Голосіївському районах. Прикладом масштабного демонтажу є територія навколо метро біля ВДНГ. У жовтні там прибрали 40 тимчасових споруд, що не мали належних дозволів та заважали проходу до метро. Також у жовтні відбувся демонтаж незаконних торговельних споруд на Лісовому масиві. Там звільнили майже 8 тисяч кв. м. комунальної землі.

«Прикладів дуже багато: звільнені від тимчасових споруд велодоріжка на Бальзака, території біля Дарницького вокзалу та парку «Кіото». Майже 30 купав прибрали у вересні в Голосіївському районі. Загалом щодо пересувної торгівлі досить вагомі результати – за три місяці прибрали близько 130 нелегальних автокав’ярень. Також демонтували майже пів сотні літніх майданчиків, які незаконно розміщувались на території міста», – прокоментував директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

Він наголосив, що під час роботи досить часто фахівці з демонтажів наражаються на небезпеку. Власники незаконних споруд застосовують фізичну силу, погрожують зброєю, пошкоджують спецтехніку, всіляко блокують роботу, аби завадити демонтажу.

Тимур Ткаченко закликав підприємців дотримуватися законних вимог представників міста, які виконують свою роботу. Відповідно до Правил благоустрою міста Києва, об’єкти, що не мають пакету дозвільних документів на розміщення, підлягають демонтажу.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

 Вакцинація літніх людей

 З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку