Головна  →  Новини  →  22 грудня 2021

КП «Київблагоустрій» розпочало демонтажі незаконних точок з продажу ялинок

КП «Київблагоустрій» розпочало демонтажі незаконних точок з продажу ялинок
 
Із 15 грудня у столиці відкрились офіційні ярмарки з продажу новорічних дерев. Під час перевірки інспекція благоустрою вже виявила близько 20 локацій, розміщених без дозвільних документів. Учора КП «Київблагоустрій» розпочало демонтажі незаконних точок з продажу ялинок. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.
 
«Не зважаючи на морозну сніжну погоду, демонтажні бригади звільняють газони і тротуари від незаконних ялинкових базарів. Учора вже демонтували дев’ять локацій у п’яти районах столиці, де без дозволів продавались новорічні дерева. Дякую «Муніципальній охороні» за безпеку під час демонтажів. Контроль за розміщенням ярмарків триватиме й надалі», – прокоментував Тимур Ткаченко.
 
Він додав, що перевірку проходять й офіційні точки продажу. У разі виявлення порушень на таких локаціях, як наприклад, на проспекті Правди, дозвільні документи можуть бути анульовані, а майданчик – переміщений.
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

 Вакцинація літніх людей

 З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку