Головна  →  Новини  →  10 січня 2022

За добу інспектори благоустрою внесли майже 700 приписів та склали близько 130 протоколів щодо несвоєчасного прибирання снігу

 
Відучора, із початком снігопаду в столиці, інспекція благоустрою посилено моніторить вулиці щодо якості снігоприбирання. За добу інспектори благоустрою внесли майже 700 приписів та склали близько 130 адміністративних протоколів за порушення Правил благоустрою у частині прибирання снігу. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.
 
«Результат дає лише злагоджена робота. За добу посиленого чергування наші інспектори внесли близько 700 приписів та склали до 130 протоколів. Правила благоустрою Києва чітко регламентують, що керівники підприємств, установ і організацій, як приватної, так і комунальної власності, несуть персональну відповідальність за розчищення прилеглої території від снігу. Більшість ставляться із розумінням, і виконують цю роботу. На жаль, є й такі, що спілкуються із інспектором благоустрою у доволі грубій формі, не сприймають вимогу розчистити сніг. Тоді інспектор вимушений скласти адміністративний протокол, який передбачає штраф до 1700 грн», – прокоментував Тимур Ткаченко.
 
Директор Департаменту міського благоустрою звернувся до балансоутримувачів із проханням своєчасно звільняти тротуари, входи до будівель, дахи від накрижень та бурульок, посипати протиожеледними засобами, якщо потрібно, огороджувати окремі ділянки сигнальною стрічкою.
 
«Місто має бути безпечним, наскільки це можливо за таких складних погодних умов. Прошу відповідальних про це не забувати. Водіям варто за можливості залишити автівки та скористатись громадським транспортом, а пішоходам обережно пересуватись містом, аби уникнути падіння та травм. Якщо бачите непочищені від снігу чи криги ділянки, просимо оперативно повідомляти до Контактного центру 15-51», – зазначив Тимур Ткаченко.
 
Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

 Вакцинація літніх людей

 З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку