Головна  →  Новини  →  19 січня 2023

Проведено семінар для фахівців у сфері охорони праці

Проведено семінар для фахівців у сфері охорони праці

Сектор з питань охорони праці нашого Департаменту разом із Київською міською радою профспілок та Державною службою України з питань праці організували семінар для фахівців у сфері охорони праці. 

Під час заходу учасники отримали інформацію щодо: 

- показників та аналізу виробничого травматизму та професійної захворюваності по Україні та зокрема у м. Києву за підсумками 2022 року; 

- змін до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві в частині розслідування нещасних випадків в період дії правового режиму воєнного (надзвичайного) стану в Україні або окремих її місцевостях. 

Також, під час обговорення виявили необхідність у 2023 році звернути увагу та реалізувати заходи щодо недопущення приховування нещасних випадків на виробництві. Це зумовлено тим, що статистика на сьогодні не точна і в належному обсязі не висвітлює реальний рівень травматизму. Більш достовірні дані допоможуть вжити превентивних заходів, зорієнтованих на запобігання нещасних випадків на виробництві. 

Нагадуємо, що у разі виникнення питань, можете скористатись порталом https://pratsia.in.ua/ , де можна не лише знайти актуальну інформацію, а й отримати онлайн-консультацію.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

 Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації

 Вакцинація літніх людей

 З цифровими навичками ви зможете ефективно та безпечно застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку