КМДА Київська міська державна адміністрація


27 жовтня 2017

Рейд по київських алкогольних «наливайках»

Рейд по київських алкогольних «наливайках»

  Сьогодні, 27 жовтня,  за участю першого заступника директора Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія, депутата фракції «Солідарність» у Київраді Владислава Михайленка та в.о. директора КП «Київблагоустрій»Андрія Андрєєва відбувся рейд по київських алкогольних «наливайках». У ході рейду Тарас Панчій перевірив чи дотримуються столичні підприємці рішення Київради щодо обмеження продажу алкоголю в МАФах. 

«14 вересня Київрада ухвалила документ, який забороняє продаж спиртного у тимчасових спорудах. Алкоголь можна продавати тільки у капітальних спорудах, - магазинах, супермаркетах з обов’язковим підтвердженням повноліття. Відповідно, київські інспектори благоустрою наразі ведуть активні роботи щодо виявлення порушників. Вже зафіксовано 33 таких порушників, про що складено відповідні акти для негайного реагування» - зазначив Тарас Панчій.

Так, ухвалою Київради від 14.09.2017 № 4/3011 накладено заборону продажу алковмісних напоїв у тимчасових спорудах. З МАФів, з якими укладено пайові угоди, прибирається функціонал з продажу будь-якого алкогольного напою.

У разі виявлення порушення даного рішення Київради інспектор благоустрою складає відповідний акт із фото/відеофіксацією продажу алконапою у МАФі, що докладається до листа до Департаменту архітектури та містобудування, який, у свою чергу, має анулювати інформаційний талон, після чого відбувається демонтаж порушника.

Під час рейду було викрито ряд тимчасових споруд, що всупереч даному рішенню продавали алкоголь у своїх закладах.

«Купуючи алкоголь у МАФах під час рейду, продавці жодного разу не поцікавились документами, що посвідчують повноліття, ані в мене, ані у моїх колег. А отже, продають алконапої і неповнолітнім! Тож порушники будуть наказані: складені відповідні акти, найближчим часом анулюються інформаційні талони, а відповідно, невдовзі їх і демонтують. Також хочу наголосити: усі кияни, які виявили продаж алконапоїв у МАФах, мають звернутись до Контактного центру 1551 або написати відповідне звернення до Департаменту міського благоустрою» - підбив підсумки Тарас Панчій.

 

 

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.