Головна  →  Новини  →  10 жовтня 2018

З початку цього року на території Києва інспекторами благоустрою було виявлено 1466 наркографіті

Кількість написів (графіті) з розповсюдження наркотичної реклами на об’єктах благоустрою Києва з кожним роком  стає все більшою. Наглість та цинізм наркодилерів вже не знає меж, - такі надписи розміщують й біля навчальних закладів. За цими неестетичного вигляду графіті, що для нормальної людини не мають ніякого змісту, криються назви груп у соціальних мережах, де можна замовити наркотичні засоби.

«Київські інспектори благоустрою щоденно проводять моніторинг міста та забезпечують контроль за благоустроєм і належним санітарним станом міста, у тому числі й фасадів будинків, будівель і споруд, зокрема, й на наявність таких надписів на них. У разі порушення Правил благоустрою вживаються заходи адміністративного впливу. Так, з початку цього року на території міста виявлено 1466 написів наркотичного змісту на будинках. Власникам цих об’єктів видано 437 приписів на усунення виявлених недоліків, а на двох порушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення», - наголосив директор Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук.

Такі протоколи про правопорушення розглядаються адміністративною комісією за місцем проживання порушника. По справі про адміністративне правопорушення комісія виносить постанову про накладення адміністративного стягнення. Штрафні санкції за такі порушення можуть сягати від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів – на громадян і від п’ятдесяти до ста – на суб’єктів підприємницької діяльності.

Для подальшої боротьби із розповсюджувачами наркотичних засобів вже впродовж року КП «Київблагоустрій» направляє Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України інформацію з адресами надписів та їх фотофіксацію.

Нагадаємо: ще у 2016 році написів з розповсюдження наркотичної реклами на об’єктах благоустрою столичними інспекторами виявлено не було. У 2017 році виявлено 93 написи. А за 10 місяців 2018 року виявлено 1466 таких графіті. Власникам об’єктів, на яких було виявлено написи, видано приписи на усунення виявлених недоліків власними силами.

Перейти до спискуВерсiя для друку

Офіційний портал - Київської міської державної адміністрації